Ofertă acceptată Cumpărare directă

fructe

Număr anunț
DA41007399
Autoritate contractantă
CRESA SATU MARE (CUI 45270250)
Furnizor / câștigător
BELMONT SRL (CUI RO2829170)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,45 RON
Valoare atribuită
680,45 RON
Data publicării
18.08.2026 10:23
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,45 RON

din 680,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.