Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Finisaje interioare, lucrari de interventie si amenajari exterioare
- Număr anunț
- DA41007113
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANINOASA (CUI 4318270)
- Furnizor / câștigător
- GASMAN MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L. (CUI 33034786)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308.909,01 RON
- Valoare atribuită
- 308.909,01 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 10:06
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308.909,01 RON
din 308.909,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro