Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEMOLARE SI CONSTRUIRE GRADINITA SI SCOALA CU CLASELE I-VIII, SAT CIRESU, COMUNA CATEASCA, JUDETUL A

Număr anunț
DA41005165
Autoritate contractantă
Comuna Cateasca (Primaria Cateasca) (CUI 4971995)
Furnizor / câștigător
INTELLIGENT LOGO S.R.L. (CUI 49411874)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
17.08.2026 17:22
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.