Acasă · Licitații
· Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUVETTE PENTRU URISED
- Număr anunț
- DA41003568
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:09
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.000 RON
din 13.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro