Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agent frigorific R410A
- Număr anunț
- DA41000971
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- ORDEA PRODCOM SRL (CUI RO9991233)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.871,84 RON
- Valoare atribuită
- 7.871,84 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:15
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.871,84 RON
din 7.871,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro