Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII AUTOVEHICUL IVECO EUROCARGO IV 160E
- Număr anunț
- DA40999517
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- TRY GROUP LIMITED S.R.L. (CUI 39158449)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,51 RON
- Valoare atribuită
- 928,51 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:39
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,51 RON
din 928,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro