Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bitdefender GravityZone Business Security 155 dispozitive 1 AN - Renew
- Număr anunț
- DA40995867
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.519 RON
- Valoare atribuită
- 9.519 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 11:32
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.519 RON
din 9.519 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro