Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Agregat de răcire-chiller pentru Facultatea de Drept din cadrul Universității de Vest din Timișoara
- Număr anunț
- SCNA1136133
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Cod CPV
- 42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363.264 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 19.08.2026 08:55
- Anunț de participare
- SCN1177038
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (4)
-
28.07.2026 15:07
-
28.07.2026 15:06
-
03.07.2026 13:22Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1274619.pdf
-
03.07.2026 13:18Clarificare din oficiuconform fisier atasatErata modificare in caiet de sarcini termen livrare/montare/instalare/punere in functiune și modificare durata contract
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FLEXIK AUTOMATION SRL CUI RO6351850
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COOL AIR SYSTEM SRL CUI RO 27372650
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HIDROPLUS SRL CUI RO 22861176
Valoare atribuită
0 RON
din 363.264 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 363.264 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.