În desfășurare Anunț de participare

„Furnizarea de combustibil lichid, motorina, pentru alimentarea utilajelor și autoturismelor, care formează parcul auto al orașului Săcueni”

Număr anunț
SCN1178872
Autoritate contractantă
Orasul Sacueni (Primaria Orasului Sacueni Bihor) (CUI 4593474)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314.049,59 RON
Data publicării
19.08.2026 09:25
Termen limită
31.08.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278318

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (31.08.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.