În desfășurare
Anunț de participare
Lucrări de execuție necesare pentru realizarea obiectivului de investiție Centru Multifuncțional pentru copii Fălciu în cadrul Proiectului finanțat prin Programului Incluziune și Demnitate Socială 2021-2027 – „Construire Centru Multifuncțional cu dotări sportive și culturale pentru copii în comuna Fălciu, județul Vaslui“, Cod SMIS: 330476
- Număr anunț
- SCN1178876
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
- Cod CPV
- 45215200-9 · Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.863.919,20 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 09:45
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278151
Documente
Documentația de atribuire
- 01. PTH_Arhitectura_CMC Falciu_PS_parte 1.pdf.p7s
- 02. PTH_Arhitectura_CMC Falciu_PS_parte 2.+PD.pdf
- 03. PTH_Structura_CMC Falciu_PS.pdf.p7s
- 04. PTH_Infrastructura_CMC Falciu_PD_.pdf.p7s
- 05. PTH_Instalatii_CMC Falciu_PS_.pdf.p7s
- 06. PTH_Instalatii_CMC Falciu_PD_parte 1.pdf.p7s
- 07. PTH_Instalatii_CMC Falciu_PD_parte 2.pdf.p7s
- 08. Cantitati F1-F2-F3-F4-F5_CMC Falciu.pdf.p7s
- 09. DTOE_CMC Falciu.pdf.p7s
- 10. Certificat urbanism si Autorizatie de construire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-model contract-formulare.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278151.pdf
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
03.09.2026 08:42Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178876.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.863.919,20 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.