Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Achizitie ingrasaminte
- Număr anunț
- SCN1178875
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI RO18923009)
- Cod CPV
- 24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.600 RON
- Valoare atribuită
- 136.636,16 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2026 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1136627
- Termen limită
- 26.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278322
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Valoare atribuită
136.636,16 RON
din 137.600 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 963,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.