Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat
Achiziție semințe de răpiță și orz
- Număr anunț
- SCN1178880
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI RO18923009)
- Cod CPV
- 03111000-2 · Seminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.000 RON
- Valoare atribuită
- 52.226,30 RON 22,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2026 10:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1136702
- Termen limită
- 26.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278329
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
19.08.2026 10:05NotificareVI.4.3) Procedura de contestare: Precizari privind termenul (termenele) pentru procedurile de contestare:Persoana care se consideră vătămată de un act al autorităţii contractante poate sesiza Consiliul în vederea anulării actului autorităţii contractante, obligării acesteia la emiterea unui act sau la adoptarea de măsuri de remediere, precum şi pentru recunoaşterea dreptului pretins sau a interesului legitim, în termen de 10 zile, începând cu ziua următoare luării la cunoştinţă despre actul auto
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GREEN MASTER SRL CUI RO 14911729
Valoare atribuită
52.226,30 RON
din 67.000 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 14.773,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.