În desfășurare
Anunț de participare
„Inlocuire hidroizolatie acoperis terasa mesagerie Statia Timisoara Nord-SRTFC TIMISOARA
- Număr anunț
- SCN1178885
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 45261420-4 · Lucrari de impermeabilizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.649,89 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:37
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278370
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
55.649,89 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.