În desfășurare Anunț de participare

FILTRE

Număr anunț
SCN1178886
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307.857,24 RON
Data publicării
19.08.2026 11:56
Termen limită
02.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278228

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

  • 28.08.2026 13:27
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Atasat raspunsul consolidat la solicitarile de clarificari
    Raspuns consolidat

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (02.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.