Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRACTOR TUNS GAZON HUSQVARNA TC 220 T

Număr anunț
DA41012898
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
AMBALEN SRL (CUI RO14787370)
Cod CPV
16311100-9 · Masini de tuns iarba pentru peluze, parcuri si terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.595,04 RON
Valoare atribuită
18.595,04 RON
Data publicării
18.08.2026 16:20
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.595,04 RON

din 18.595,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.