Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de plata cu cardul a impozitelor si taxelor locale prin SNEP in Com Chiesd

Număr anunț
DA41013247
Autoritate contractantă
COMUNA CHIESD (CUI 4291980)
Furnizor / câștigător
BANCA TRANSILVANIA SA (CUI RO5022670)
Cod CPV
66110000-4 · Servicii bancare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
19.08.2026 08:06
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.