Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii proiectare -Extinderea retelor de alimentare cu apa si canalizare- 2 strazi din sat BOGATA
- Număr anunț
- DA41012784
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- H&H PROMAP S.R.L. (CUI 36851105)
- Cod CPV
- 71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 15:59
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro