Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termohigrometru digital

Număr anunț
DA41012619
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL COTROCENI (CUI 4283686)
Furnizor / câștigător
BITMI TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 38218305)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,35 RON
Valoare atribuită
148,35 RON
Data publicării
18.08.2026 15:38
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,35 RON

din 148,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.