Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Priza ST dubla 2P+E 16A alba
- Număr anunț
- DA40999056
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- COMELECTRO BG S.R.L. (CUI RO9970656)
- Cod CPV
- 31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,90 RON
- Valoare atribuită
- 462,90 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 08:58
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,90 RON
din 462,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro