Ofertă acceptată Cumpărare directă

accesorii informatice

Număr anunț
DA41012506
Autoritate contractantă
COMUNA DICULESTI (CUI 16379238)
Furnizor / câștigător
MARSERV IT&C SRL (CUI RO31494389)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.616 RON
Valoare atribuită
6.616 RON
Data publicării
18.08.2026 15:26
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.616 RON

din 6.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.