Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Inlocuire conducta apa OL Dn150mm, Calea Craiovei – str. Smardan, mun. Pitesti, jud. Arges
- Număr anunț
- DA40983103
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- AQVA TERMO SANIT SRL (CUI RO10026350)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836.165,46 RON
- Valoare atribuită
- 832.995,21 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2026 14:16
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
832.995,21 RON
din 836.165,46 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3.170,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.