Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole

Număr anunț
DA41013728
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC INTRETINERE SI REABILITARE (CUI 31161422)
Furnizor / câștigător
DACUS BRICOLAJ S.R.L. (CUI 42260022)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.544,22 RON
Valoare atribuită
1.544,22 RON
Data publicării
19.08.2026 08:58
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.544,22 RON

din 1.544,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.