Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie 100 ore pentru Incarcator Frontal Atlas Weycor AR550

Număr anunț
DA41013489
Autoritate contractantă
MANAGEMENTUL DESEURILOR SATU MARE SRL (CUI RO50279166)
Furnizor / câștigător
CAROCOR TRADE SRL (CUI RO18658042)
Cod CPV
50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.878,38 RON
Valoare atribuită
4.878,38 RON
Data publicării
19.08.2026 08:37
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.878,38 RON

din 4.878,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.