Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatii electrice alimentare container 1 LACUL TEI
- Număr anunț
- DA40994997
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- NEC PRO LOGISTIC SRL (CUI RO20951590)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.995,78 RON
- Valoare atribuită
- 7.995,78 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:34
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.995,78 RON
din 7.995,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro