Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare, incarcare si service stingatoare

Număr anunț
DA40997253
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Furnizor / câștigător
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI RO28126646)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.945 RON
Valoare atribuită
4.945 RON
Data publicării
14.08.2026 13:14
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.945 RON

din 4.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.