Acasă · Licitații
· Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SW OEM Windows 11 Pro
- Număr anunț
- DA40993184
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL AVRAM IANCU CLUJ RA (CUI RO2882425)
- Furnizor / câștigător
- GTS TELECOM SRL (CUI RO4419886)
- Cod CPV
- 48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.500 RON
- Valoare atribuită
- 34.500 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 08:23
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.500 RON
din 34.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro