Ofertă acceptată Cumpărare directă

Discuri digitale

Număr anunț
DA41009623
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI RO18119943)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
18.08.2026 12:26
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.