Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie reparatie prin inlocuire usa metalica

Număr anunț
DA41013745
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
Furnizor / câștigător
BUNTALOZI 2004 SRL (CUI RO16986647)
Cod CPV
45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.318,70 RON
Valoare atribuită
3.318,70 RON
Data publicării
19.08.2026 09:00
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.318,70 RON

din 3.318,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.