Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii specialist instalatii electrice pentru Realizare statii de incarcare pentru autovehicule e
- Număr anunț
- DA41010723
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIPOVAT (CONSILIUL LOCAL LIPOVAT JUD. VASLUI) (CUI 3394244)
- Furnizor / câștigător
- MELUŞ DORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 47945515)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:29
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro