Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 5ML / SERINGI 5ML CU AC G22 SI EXTENSIE DE SCALA ( cu 3 componente) 100 BUC / CUT
- Număr anunț
- DA41012017
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,20 RON
- Valoare atribuită
- 250,20 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 14:50
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250,20 RON
din 250,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro