Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si reincarcare stingatoare

Număr anunț
DA41013698
Autoritate contractantă
UAT COMUNA IVANESTI (CUI 4446627)
Furnizor / câștigător
FLASTING S.R.L. (CUI 52109087)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.975 RON
Valoare atribuită
3.975 RON
Data publicării
19.08.2026 08:56
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.975 RON

din 3.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.