Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport cu trailer - ore

Număr anunț
DA41013679
Autoritate contractantă
SEPSI ÚT-ÉPÍTŐ S.R.L. (CUI RO39716308)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL (CUI RO6107414)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
19.08.2026 08:54
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.