Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablare retea date si sursa de alimentare electrica UPS Fortron ST1500

Număr anunț
DA41013792
Autoritate contractantă
Comuna Costache Negri (Primaria Comunei Costache Negri ,jud Galati) (CUI 3126772)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS SRL (CUI RO23742734)
Cod CPV
72700000-7 · Servicii de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.044,20 RON
Valoare atribuită
1.044,20 RON
Data publicării
19.08.2026 09:03
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044,20 RON

din 1.044,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.