Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava zincata sudata 1.1/2''x3.2mm
- Număr anunț
- DA41013439
- Autoritate contractantă
- SC ECOSERV SIG SRL (CUI RO28696329)
- Furnizor / câștigător
- MELINDA-IMPEX INSTAL S.A. (CUI RO15936519)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.181,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.181,60 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:32
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.181,60 RON
din 2.181,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro