Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Subsistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA41013091
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.609,87 RON
- Valoare atribuită
- 68.609,87 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 22:00
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68.609,87 RON
din 68.609,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro