Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA41014180
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vargata (CUI 29028360)
Furnizor / câștigător
CROMATIC TIPO SRL (CUI RO1211987)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,50 RON
Valoare atribuită
758,50 RON
Data publicării
19.08.2026 09:31
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,50 RON

din 758,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.