Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT AC COUPLED CU BACKUP DE SARCINĂ 15kW x 48kWh conform Nr. ofertă: GDM-2026-0817-G
- Număr anunț
- DA41012964
- Autoritate contractantă
- Asociatia Club Sportiv Atletico Junior Bacau (CUI 37500757)
- Furnizor / câștigător
- GDM STORE S.R.L. (CUI RO41308769)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.454 RON
- Valoare atribuită
- 45.454 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 16:46
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.454 RON
din 45.454 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro