Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolete pe geam

Număr anunț
DA41010124
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI RO3094573)
Furnizor / câștigător
SPULBER STIL SRL (CUI RO16855960)
Cod CPV
39515410-2 · Storuri de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.673,20 RON
Valoare atribuită
1.673,20 RON
Data publicării
18.08.2026 12:55
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.673,20 RON

din 1.673,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.