Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TELEFOANE DIGITALE
- Număr anunț
- DA41014766
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIFESTI (CONSILIUL LOCAL TIFESTI) (CUI 4350661)
- Furnizor / câștigător
- CANTON DISTRIBUTION SRL (CUI RO16041694)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.792 RON
- Valoare atribuită
- 4.792 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 10:05
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.792 RON
din 4.792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro