Ofertă acceptată
Cumpărare directă
transport tineri complex 6 Sighet-B-MARE(pt plecare la mare)
- Număr anunț
- DA41013403
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
- Furnizor / câștigător
- GAMPE DANUT S.R.L. (CUI 16401947)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826,45 RON
- Valoare atribuită
- 826,45 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:28
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
826,45 RON
din 826,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro