Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,9% sub estimat

REACTIVI LABORATOR

Număr anunț
DA41013402
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.521 RON
Valoare atribuită
1.371 RON 9,9% sub estimat
Data publicării
19.08.2026 08:28
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.371 RON

din 1.521 RON estimat 9,9%

Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.