Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MIDIANA ZILNIC 3 mg/0,03 mg X 21+7 compr.film.
- Număr anunț
- DA41012850
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33641400-9 · Contraceptive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,60 RON
- Valoare atribuită
- 593,60 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 16:09
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,60 RON
din 593,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro