Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire

Număr anunț
DA41014573
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
Furnizor / câștigător
MELINDA-IMPEX INSTAL S.A. (CUI RO15936519)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,12 RON
Valoare atribuită
353,12 RON
Data publicării
19.08.2026 09:54
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,12 RON

din 353,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.