Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lampi balizaj stoc, conform contract de mentenanta nr.3266/25.05.2026
- Număr anunț
- DA41013211
- Autoritate contractantă
- Aeroportul International Brasov-Ghimbav RA (CUI 41940179)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 31511000-1 · Lampi etanse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368.385,54 RON
- Valoare finală
- 368.385,54 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:00
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.