Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tricou maneca lunga/scurta barbat/dama

Număr anunț
DA41009159
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ALTAMIRA IMPEX SRL (CUI RO14275451)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.665,57 RON
Valoare atribuită
16.665,57 RON
Data publicării
18.08.2026 12:00
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.665,57 RON

din 16.665,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.