Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole papetarie

Număr anunț
DA41014119
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala ”Gheorghe Poalelungi” Mastacani (CUI 29109147)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI RO10976385)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408 RON
Valoare atribuită
408 RON
Data publicării
19.08.2026 09:27
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408 RON

din 408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.