Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie CONTROLLER CHILLER EWWQ-KA-KB - COMANDA FERMA!

Număr anunț
DA41013256
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
CLIMA THERM CENTER SRL (CUI RO13572870)
Cod CPV
31212200-7 · Controloare de circuite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.685 RON
Valoare atribuită
6.685 RON
Data publicării
19.08.2026 08:07
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.685 RON

din 6.685 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.