Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit rigola FB PRO LN150 Hext.210 muchii OZ gratar FONTA D400 1000x210x210 (042071334/210)
- Număr anunț
- DA41011006
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- VODALAND BALKAN S.R.L. (CUI RO34055329)
- Cod CPV
- 39221170-9 · Gratare de scurgere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.934,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.934,85 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:44
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.934,85 RON
din 2.934,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro