Ofertă acceptată Cumpărare directă

RATEX PASTA 5 kg.momeala raticida proaspata - REVIZIA VAGOANE IASI

Număr anunț
DA41014676
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
TERRASAN H&G SERVICE SRL (CUI RO17976455)
Cod CPV
24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736 RON
Valoare atribuită
736 RON
Data publicării
19.08.2026 10:00
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736 RON

din 736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.