Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TONNERE IMPRIMANTA CANON C3226I

Număr anunț
DA41015991
Autoritate contractantă
PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON (CUI 4420759)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS SRL (CUI RO15437993)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.163,66 RON
Valoare atribuită
2.163,66 RON
Data publicării
19.08.2026 11:12
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.163,66 RON

din 2.163,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.